Життя   • 23 листопада 2018 року, 10:436236

Петро Порошенко підписав скандальний закон про авто на єврономерах

23 листопада Петро Порошенко підписав скандальний закон про авто на єврономерах

Президент України Петро Порошенко сьогодні, 23 листопада, підписав "закон про євробляхи". Цей документ передбачає зменшення вартості розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації в Україні.

"Підписав закони №8487 та №8488, які легалізують ввезені з порушенням митного та податкового законодавства автомобілі з європейськими номерами. Всі кошти від цього, від першої й до останньої гривні, підуть до Пенсійного фонду на покриття його дефіциту, на індексації пенсій, на виплати в першу чергу тим, хто отримує мінімальну пенсію, – зазначив Петро Порошенко у Фейсбуці. – Це чітко й недвозначно передбачено законом".

Читайте також:  Як пригнати авто на єврономерах та їздити в Україні. Розмитнювати чи не розмитнювати?

"Власників закликаю у передбачений законом термін скористатися пільговим порядком розмитнення і утриматися від акцій протесту. Без податків не буває армії, без податків не буває доріг, без податків не буває освіти. І державу будують не президенти, не уряди, не депутати, а платники податків. Це має стати аксіомою, і підписання зазначених законів – крок у тому напрямку", – підсумував Гарант Конституції.

Нагадаємо, нещодавно оприлюднили нові штрафи для "євроблях": шокуючі суми.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів