Випускників історичного факультету УжДУ 1981 року запрошують на зустріч

Життя  24 листопада 2018 року, 15:36 Василь Гарагонич 1647

Цими днями відбулася зустріч ініціативної групи випускників історичного факультету Ужгородського державного університету 1981 року. Її учасники згадали молодість, роки спільного навчання на істфаці, поділилися здобутками  в особистому та професійному житті.

Зважаючи на бурхливість сьогодення, скороплинність часу вирішили звернутися до своїх колишніх однокурсників з пропозицією про зустріч, яку пропонується провести наступного року у теплу пору. Створено організаційний комітет, який займатиметься встановленням контактів між колишніми однокашниками та підготовкою майбутньої зустрічі.

Читайте також:  День відкритих дверей провели в УжНУ

У ході неформального спілкування телефоном зв’язалися із багатьма друзями по навчанню, яких  доля розкидала по багатьох країнах світу, але пам’ять про них ми бережемо у своїх серцях. Усі вони підтримали ідею проведення такої зустрічі, обіцяли інформувати про її підготовку максимальну кількість випускників 1981 року.

На завершення засідання оргкомітету всі його учасники сфотографувалися на згадку. Отже, прохання до всіх максимально поширити інформацію про наступну зустріч, якої ми чекатимемо з нетерпінням. До скорого побачення, шановні однокурсники.

Нагадаємо, в УжНУ ініціюють створення волонтаріату.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0