Життя   • 25 листопада 2018 року, 09:4512018 ВІДЕО

"Пересічка" скасована: що робити власникам "євроблях"?

"Пересічка" скасована: авто з іноземними номерами більше не впускають в Україну в транзитному режимі

Сьогодні сталась важлива новина для власників авто з іноземною реєстрацією, або так званих "євроблях". Так, законом №8488  таке явище, як транзит, фактично заборонене. Адже після опівночі перетнути кордон за звичною для закарпатців 5-денною системою буде неможливо. 

Отож, з 00:00 25 листопада заїзд на територію України в митному режимі "транзит" буде можливим за умови залишення грошової застави у розмірі вартості Вашого автомобіля. 

Читайте також:  Петро Порошенко підписав скандальний закон про авто на єврономерах

Однак є дві можливості, які можна використати для того, щоб ввести автомобіль в Україну нерозмитненим та без фінансового гарантування:

1) Якщо Ви нерезидент – то тут має бути наявність громадянства іншої країни, або постійного консульського обліку за кордоном;

2) наявність тимчасового консульського обліку за кордоном, який дає право перебувати 60 днів протягом року на такому автомобілі. 

Також вводяться санкції та збільшення штрафів, які запроваджуються протягом 180 днів. 

Та "пересічники" у соцмережах скаржаться на те, що механізму внесення застави також ще й досі немає. Однак, в інтернет-мережі з’явилась фотокопія інструкції для митників щодо нововведень щодо регулювання переміщення через кордон так званих "євроблях".

Головний державний інспектор Львівської митниці розповів активістам об’єднання "Доступне авто" про нові правила ввезення авто іноземної реєстрації, а також про те, за якими ставками буде відбуватися розмитнення авто.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів