У Мукачеві споживачі води встановлюватимуть смарт-лічильники

Життя  27 листопада 2018 року, 16:11 1400

Дозвіл на оприлюднення проекту «Про затвердження порядку встановлення та використання вузлів обліку споживання води з засобами дистанційної передачі результатів вимірювання» прийнято на засіданні виконкому.

За словами керівника комунального підприємства «Мукачівводоканал» Ігоря Федорняка, такі заходи дозволять вирішити проблему з чітким обліком води. Наразі в місті вже шість підприємств встановили смарт-лічильники.

В одному з ресторанних закладів при цьому фіксувалося ріст споживання води у шість разів. В інших споживачів – ріст фіксували наполовину більше. Керівник водоканалу зазначає, що новітній лічильник обліковує всю використану воду, що унеможливлює крадіжки.

Читайте також:  У будинках мукачівців із кранів текла дуже брудна вода

Насамперед лічильники встановлюватимуть у комерційних підприємствах та на об’єктах, які вводять в експлуатацію. Показники лічильників працівники водоканалу можуть зчитувати на спеціальні пристрої, без доступу до об’єкту. До кінця року планується встановити такі лічильники в 50-ти споживачів – на мийках і у ресторанних закладах.

Як зазначили у Мукачівській міськраді, в подальшому їх буде встановлено у всіх 2700 комерційних споживачів води в місті.

Нагадаємо, підприємство доньки директора водоканалу будуватиме водопровід на чотирьох вулицях Мукачева.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0