Життя   • 29 листопада 2018 року, 12:14983

У центральній частині Мукачева буде ще один дитсадок

У Мукачеві по вулиці Миру буде ще один дитячий садок

Рішення «Про затвердження Статуту Мукачівського закладу дошкільної освіти №4 Мукачівської міської ради Закарпатської області» розглянули на черговій сесії міськради.

Міськрада уповноважила начальника управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету здійснити всі необхідні дії та підписати всі необхідні документи для державної реєстрації юридичної особи Мукачівський заклад дошкільної освіти №4 Мукачівської міської ради, – повідомляє Мукачівська міськрада.

Читайте також:  У Мукачеві ремонтують ще один дитсадок

Нагадаємо, що рішення «Про створення Мукачівського закладу дошкільної освіти №4 Мукачівської міської ради Закарпатської області» прийнято у вересні. Його відкриття ініціювала римо-католицька громада міста. За участі грантових проектів ними було придбано та відремонтовано будівлю для майбутнього дитсадка по вулиці Миру. В майбутньому закладі діятимуть три групи. Місто включає заклад у свою мережу. Для цього заклад проведе всі заходи для отримання освітньої ліцензії. Також місто матиме змогу оплачувати заробітну плату персоналу закладу, харчування дітей, оплату енергоносіїв, забезпечити матеріально-технічну базу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів