Життя   • 5 грудня 2018 року, 09:39392

У Мукачеві діють 6 будинків сімейного типу

На території Мукачева діють 6 будинків сімейного типу

Станом на 1 листопада на первинному обліку служби у справах дітей перебуває 168 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них під опікою/піклуванням перебуває 69 дітей. У дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях відповідно 35 та 13 дітей, в дитячих закладах — 51 дитина.

"Усиновленню підлягають 83 дитини, на всіх складені анкети", – зазначили в Мукачівській міськраді. По досягненню відповідного віку до служби у справах дітей Закарпатської ОДА та Мінсоцполітики скеровані уточнюючі інформації на 22 дітей. На обліку служби перебуває 7 кандидатів в усиновлювачі: 6 подружніх пар та одна особа. Троє з кандидатів уже отримали позитивні висновки про доцільність усиновлення дітей та подали заяви до суду про усиновлення.

Читайте також:  У Мукачеві в лікарні матері покинули своїх хворих дітей

На території Мукачева діють 6 дитячих будинків сімейного типу та 6 прийомних сімей, в яких виховується 37 та 15 статусних дітей та 6 власних. У місті проживає 57 опікунів/піклувальників, які мають на вихованні 72 дітей.

Загалом на території Мукачева проживає 124 дитини-сироти та позбавлені батьківського піклування, з яких 21 дитина перебуває на первинному обліку інших служб у справах дітей, та 40 усиновлених дітей.

Нагадаємо, на Закарпатті збільшується кількість дітей-сиріт, які виховуються у сімейному оточенні.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів