Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Червене вино 2019: чим цьогоріч дивуватимуть гостей фестивалю

Червене вино 2019: чим цьогоріч дивуватимуть гостей фестивалю

Сьогодні в приміщенні лицарської зали замку «Паланок» відбулася прес-конференція, де організатори оприлюднили інформацію про проведення найбільшого фестивалю вина країни «Червене вино». Спілкувалися з журналістами президент Регіональної туристичної організації Закарпаття Федір Шандор та в.о. директора Мукачівського турінфоцентру Беата Столяренко 

ВІДЕО ДНЯ

Цьогоріч братимуть участь у фестивалі 40 кращих виноробів Закарпаття. За словами Федора Шандора, завдяки щедрим сонячним дням врожай і якість винограду була доволі високою, тому очікується на найбільшому фестивалі країни і якісне вино. Як зазначили у Мукачівській міськраді, серед новацій – запровадження ще однієї номінації для переможців: до існуючих «Краще вино Закарпаття», «Вино від мера Мукачева» та «Краще фестивальне вино Закарпаття» додано номінацію «Народний вибір».

Реєстрація у фестивалі-конкурсі розпочнеться вже від сьогодні у Центрі надання адмінпослуг. 18 та 19 грудня на відкритому аукціоні відбудеться відбір 40 виноробів та 16 ресторацій для участі у фесті. «Фестиваль вже третій рік проводиться за кошти виручені на аукціоні. З міського бюджету «Червене вино не фінансується. Все на самоокупності», – запевняє Беата Столяренко.

Реклама
Читайте також:
Новий рік і Різдво 2019 на Закарпатті: що, де, за скільки?

Також в ході фесту проходитиме конференція з винного туризму, де представлять оновлену карту винного туризму Закарпаття. «Там з’явиться чимало нових виноробів, натомість деякі з карти виключені, через те, що їх продукція вже не відповідає стандартам сьогодення», – зазначає Федір Шандор. Крім того, для гостей буде презентована винна фармація. Це так звана ампелотерапія та енотерапія, винні соки та ігристі продукти.

Реклама

Щодо харчування, то гості зможуть скуштувати продукти харчування крафтових виробників Закарпаття. Розважатимуть туристів колядницькі колективи з усієї області , організовуватимуть сімейні ігри, дитячі розважальні зони. Зазначимо, що фестиваль «Червене вино-2019» відбудеться в парку «Перемога» з 9 по 14 січня 2019 року.

Нагадаємо, стало відомо, які фестивалі відбудуться у Мукачеві наступного року.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно