Відомий закарпатський письменник розповів, скільки людей у його рідному селі готові перейти до Православної Церкви України

Життя  5 січня 2019 року, 19:04 2713

Письменник Василь Кузан у своїй колонці в одному з місцевих видань розповів про те, як жителі його рідного села ставляться до переходу до Православної Церкви України.

"Але не все так просто. Процес переходу громад буде тривати ще ой як довго. Адже церква – надзвичайно консервативна структура. Ідеологізована і політизована до неможливості, як і все наше суспільство, вона не зможе так одразу переорієнтуватися. Адже наші люди звикли бути смиренними і очікувати вирішення проблеми. Мовляв, Бог дасть. Та тут рішення треба приймати самостійно, кожною конкретною громадою.

Читайте також:  Патріарх Варфоломій підписав Томос про надання Автокефалії Православній Церкві України

До речі, у селі Довгому уже проводять опитування і вивчають думку громади. На час написання цих рядків понад 93% опитаних жителів села уже висловилися «За» Українську православну церкву. Отже, священики змушені будуть реагувати, якщо, звичайно, хочуть служити у нашому селі", – зазначив Василь Кузан.

Нагадаємо, що раніше єпископ Закарпатський Православної Церкви України владика Варсонофій заявив, що на Закарпатті наразі є мінімум п’ять громад, які бажають перейти під юрисдикцію Православної Церкви України.

Джерело: Закарпатпост
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1