Лея, Данута, Рубен та Мухамед: як закарпатці називали новонароджених дітей впродовж року

Життя  23 січня 2019 року, 13:22 2704 ВІДЕО

Із 2015 року в області триває зниження показника народжуваності. У 2018 році народилося 13 995 дітей. Усі районні центри краю пропонують батькам отримати свідоцтво про народження дитини прямо у пологовому будинку. Для цього важливо визначитися з ім’ям дитини.

Закарпатці впродовж минулого року обирали для дітей досить традиційні імена. Популярними іменами для дівчат були: Анна, Аліса, Ірина, Катерина, Марія та Олександра. Для хлопчиків найчастіше обирали такі імена, як Артем, Богдан, Андрій та Антон.

Читайте також:  Найпопулярніші імена 2017 року: як ужгородці називали новонароджених дітей

Проте не обійшлося і без екзотики. Дівчат називали Каталіна, Аделіна, Надіра, Лея, Данута, Аврора. Для хлопчиків обирали такі незвичні імена, як Лука, Болдіжар, Раду, Річард, Мухамед, Рубен.

Наразі обмежень для вибору імені дитини батьки не мають. Однак восени у Верховну Раду подали законопроект, що може звузити ці права. Причина – можливі знущання над дітьми через надмірну фантазію їх батьків. За останні роки були випадки реєстрації таких імен, як Черешня, Золушка, Атлантида, Сервер, Таймер, Кукла, Янукович та інші.

Але варто пам’ятати, що можливість змінити ім’я є. Із 14 років діти за згодою батьків можуть змінити ім’я. Докладніше – у сюжеті "21 каналу".

Нагадаємо, озвучено кількість бебі-боксів, які роздали новонародженим в Ужгороді.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0