Життя   • 24 січня 2019 року, 08:142616

Історія з Мукачева: як батьки проміняли своїх 10 дітей на алкоголь

В Мукачеві вирішують долю 10 дітей, позбавлених батьківського піклування

На черговому засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради статус дітей, позбавлених батьківського піклування, набули одразу 10 дітей з однієї родини, батьки яких зловживають спиртними напоями.

Більше року цією родиною опікувались соціальні працівники та волонтери, які намагались змінити спосіб життя батьків та їх ставлення до виконання батьківських обов’язків, – інформує Мукачівська міська рада.

Читайте також:  Під час пологів померла жінка. Чоловік звинувачує лікарів

Горе-батьки неодноразово викликались на засідання комісії з питань захисту прав дитини; за неналежне виконання батьківських обов’язків вони притягувались до адміністративної відповідальності. На жаль, ці зусилля виявились марними, між дітьми та оковитою батьки обрали останню.

В грудні 2018 року Мукачівський міськрайонний суд вилучив дітей у батьків, без позбавлення їх батьківських прав. У зв’язку з тим, що влаштування такої кількості дітей до сімейних форм виховання наразі проблематично, тимчасово вони будуть влаштовані до одного з обласних закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів