Під час пологів померла жінка. Чоловік звинувачує лікарів

Життя  23 січня 2019 року, 08:49 8563 ВІДЕО

У закарпатській родині сталася страшна трагедія. Після пологів у лікарні померла 30-річна породілля. Її чоловік уже півтора роки намагається довести у суді вину лікарів. Він впевнений, що трагедія сталася саме через недбальство медиків.

Цими днями під стінами Тячівського суду зібралося кілька десятків людей. Вони прийшли підтримати багатодітного батька із Хустського району, який звинувачує акушерів у смерті дружини. Судовий процес тягнеться уже півтора роки. Адвокат вдівця переконаний, що справу навмисно затягують.

Читайте також:  Знову трагедія: під час пологів померла молода закарпатка

Вагітна Олена у червні 2017 року сама поїхала народжувати третю дитину. Як стало відомо інтернет-виданню "PMG.ua", чоловік тоді ще був на заробітках за кордоном. Жінка народила здорову дівчинку, та раптом їй самій стало зле. Виявилося, що під час пологів у закарпатки стався розрив. Частину лікар зашив. А іншу частину, ймовірно, не побачив. Наслідки виявился фатальними. Більше – дивіться у сюжеті "НТН".

Нагадаємо, закарпатка розповіла шокуючу історію про те, як на 34 тижні вагітності потрапила у лікарню та втратила дитину.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0