Черговий снігопад і Мукачево знову «потонуло» у нерозчищених дорогах

Життя  25 січня 2019 року, 12:11 1287 ФОТО

Стан доріг Мукачева не витримує жодної критики. Міська влада неодноразово заявляла про те, що дороги у місті розчищають. Управління муніципальної інспекції регулярно у соціальній мережі Фейсбук закликає містян не залишати автомобілі на узбіччі вулиць, оскільки працюватиме снігоочисна техніка.

Та реальність куди інша. Інтернет-видання «PMG.ua» провело невеликий експеримент. Журналісти проїхались не лише центральними дорогами міста, які, до речі, так само перебувають у досить поганому стані, а й периферією. І якраз тут, схоже, останній раз снігоприбиральну техніку бачили, як мовиться, у минулому столітті.

Читайте також:  На капремонт вулиць Мукачева минулого року витратили понад 8 мільйонів

Район вулиці Писарєва. На суміжних вулицях утворилась величезна каша. Єдиний слід – це колії від автомобілів, які самі собі протоптують шлях. На обочинах – великі кучугури.

Що ж і казати про мікрорайони Мукачева, коли навіть по одній із центральних вулиць міста – вулиці Миру – не спостерігається снігоприбиральна техніка.

Очевидно, влада Мукачева намагається перекинути відповідальність за нерозчищені дороги з хворої голови на здорову. Інакше як трактувати їхні заклики до містян та бізнесменів «очищати прилеглі до помешкань та офісів території»? Хоча в цих же закликах визнає свою сферу відповідальності. Далі мовою оригіналу: «Комунальні служби та організації відповідальні за прибирання центральних вулиць, вулиць у мікрорайонах міста, мостів». 

 Та що б влада не розповідала, відповідальність за чищення доріг справа, в перше чергу, рук комунальників.

Ось кілька фото стану доріг.

Нерозчищені вулиці Мукачева

Нерозчищені вулиці Мукачева

Нерозчищені вулиці Мукачева

Нерозчищені вулиці Мукачева

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0