У Тячівському районі ще на тиждень продовжили карантин

Життя  1 лютого 2019 року, 14:13 1384

Сьогодні, 1 лютого, у Тячівській РДА відбулося засідання протиепідемічної комісії при районній державній адміністрації, яку провів співголова комісії, голова Тячівської районної ради Іван Фабрицій.

Під час засідання розглянули питання про стан захворюваності на кір та ГРВІ у Тячівському районі. Як доповів директор Тячівської районної філії ДУ «ЗОЛЦМОЗУ» В. Молнар, ситуація щодо захворюваності на кір та ГРВІ за терміновими повідомленнями, які поступили з КІЗ та інфекційного відділення Тячівської РЛ №1, АЗПСМ району залишається напруженою.

Читайте також:  Закарпаття атакує грип: ще в одному місті школи закрили на карантин

За останній тиждень зафіксовано 19 випадків захворювання на кір, серед яких 13 дітей, із них – 5 учнів загальноосвітніх шкіл. Останні випадки були у селах Терново, Теребля, Німецька Мокра, Підплеша, Тячівка, М. Угля, Р. Поле, Вонігово, В. Угля, Криве та в селищах Дубове, Тересва і Буштино.

За цей тиждень на ГРВІ в районі захворіло 1182 осіб, в тому числі 660 дітей, що перевищує епідеміологічний поріг на 2,3%. Найбільше випадків в таких населених пунктах: смт. Тересва – 101 (22 дітей), смт. Дубове – 83 (38 дітей), с. Лопухово 75 (41 дитина), с. Добрянське 53(19 дітей), с. Ганичі 38 (19 дітей), с. Калини 30 (11 дітей), с. Угля 30 (20 дітей), с. Ш. Луг 29(13 дітей).

Як повідомили у прес-службі Тячівської РДА, враховуючи все вище написане, у Тячівському районі вирішили продовжити карантин до 8 лютого включно.

Нагадаємо, в Ужгороді вчора також вирішили продовжити карантин у школах.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0