Яма на ямі: дороги Мукачева вкриті вибоїнами

Життя  7 лютого 2019 року, 14:49 3070 ФОТО

"Зійшов сніг, а разом із ним розтанув і асфальт". Цю фразу на Закарпатті можна почути дуже часто. Адже стан автошляхів краю неприємно вражає. Не є винятком і Мукачево. Наприклад, про дорогу на Пряшівській об’їзній вже ходять легенди. Хоча цей шлях навіть важко назвати дорогою.

Обурені містяни неодноразово зверталися до влади, але там заявили, що об’їзна перебуває у сфері управління Закарпатської ОДА. Тому дорогу має обслуговувати та ремонтувати область. Однак й інші автошляхи Мукачева перебувають далеко не те, що в не ідеальному стані, а навіть не в задовільному. Зокрема, й дороги у центральній частині міста над Латорицею.

Читайте також:  Мукачівці обурені станом Берегівської об’їзної. Містяни можуть перекрити дорогу

Щодня ми спостерігаємо, як на вулицях Мукачева з’являються нові ями та вибоїни. Журналісти інтернет-видання "PMG.ua" пройшлися вулицями Духновича, Миру та Єсеніна (дорога, що веде на автовокзал). Стан цих доріг неприємно дивує. І на асфальтному покритті, і на бруківці утворилися численні вибоїни. Водії кажуть, що їздити такими шляхами вкрай незручно. Однак влада міста, вочевидь, не хоче звертати на це увагу. Зазначимо, якщо в такому поганому стані дороги у центральній частині міста над Латорицею, то страшно й уявити, які автошляхи на околицях Мукачева.

Нагадаємо, ремонт однієї з доріг області шокував закарпатців. Соцмережі вибухнули коментарями.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0