У Мукачеві на вулиці Олександра Духновича створять зону для активного відпочинку

Життя  5 лютого 2019 року, 13:46 2175

Рішення «Про розроблення детального плану території по вулиці Олександра Духновича в місті Мукачево для організації рекреаційної зони активного відпочинку та зони змішаної житлової та громадської забудови» прийнято на сесії міськради.

Мукачівська міська рада вирішила надати дозвіл на розроблення детального плану території, що включає в себе земельну ділянку, розташовану по вулиці Олександра Духновича, 89 загальною площею 3,2207 га з метою зміни цільового призначення земельної ділянки і переведення в категорію земель житлової та громадської забудови.

Читайте також:  Будівництво ЦНАПу у Мукачеві вже обходиться у майже 33 мільйони гривень

Визначено замовником розроблення детального плану території по вулиці Олександра Духновича виконавчий комітет Мукачівської міської ради. Фінансування робіт із розробки детального плану буде здійснено за рахунок власника об’єкту нерухомого майна.

Погоджений детальний план території відповідно до чинного законодавства необхідно буде подати на розгляд та затвердження Мукачівською міською радою. Також буде проведено процедуру громадських слухань проекту детального планування для врахування громадських інтересів у відповідності до чинного законодавства.

Як раніше писало "PMG.ua", влада Мукачева оприлюднила проект майбутнього спорткомплексу ДЮСШ.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0