У Мукачеві представлять Європейську освітню програму "Free Student"

Життя  5 лютого 2019 року, 15:42 2100

У п’ятницю, 8 лютого, в Мукачеві громадська організація "Словацько-Українське культурно-освітнє товариство" представить Європейську освітню програму "Free Student". Представник програми:

  • Роман Фрич – кандидат юридичних наук, доцент Католицького Ружомберського Університету, голова громадської організації "Словацько-Українське культурно-освітнє товариство";
  • Марек Бабіц – декан філософського факультету Католицького Ружомберського Університету кандидат філософських наук;
  • Богдан Тока – студент 5-го курсу Кошицького Технічного університету.

Вже кілька років в Україні діє програма "Free Student", яка надає можливість безкоштовно навчатися українським студентам в державних університетах Словаччини. Завдяки програмі вступила значна кількість дітей, які безкоштовно здобувають європейську освіту, частина з яких отримує ще й стипендію від Республіки Словаччина за успішне навчання.

Більшість старшокурсників – учасників програми, підпрацьовують за спеціальністю під час навчання і в період канікул. Таку можливість їм надає студентський вид на проживання, оформлений за сприянням програми.

Читайте також:  "Кращий студент Закарпаття": хто переміг у конкурсі

Значну роль також відіграє знання словацької мови, адже умовою безкоштовного навчання є саме навчання на словацькій мові. Тому університети при вступі беруть до уваги наявність сертифікату про проходження мовного курсу.Важливим є те що учасники програми "Free Student" отримують такий мовний сертифікат.

Цього року до вже існуючих популярних спеціальностей, таких як менеджмент в сфері туризму, промисловий менеджмент, автомобілебудування, різних мовно-гуманітарних спеціальностей, додали такі спеціальності, як пілот, деспечер аеропортів, адже ці професії надзвичайно високооплачувані. Також інформатика, кібербезпека та все, що пов’язано з ІТ технологіями. Для 9-ти класників є можливість вступити до коледжу для навчання за спеціальністю графічний дизайн.

У четвер, 7 лютого, о 14 год у прес-центрі "Панорама" відбудеться зустріч із представниками програми. Ви можете онлайн поставити питання, яке вас цікавить. 

Презентаційна зустріч з майбутніми студентами та їх батьками, на якій можна буде більше дізнатися про навчання в Словаччині відбудеться у Мукачеві 8 лютого о 18 год в конференц-залі комплексу "Інтурист" – 2 поверх за адресою вулиця Духновича 93. Зареєструватися у програмі та дізнатися деталі програми можна на сайті www.free-student-slovakia.org. А також за телефонами: +421917609587, +380635478288.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0