Від небезпечної хвороби за рік померло 150 закарпатців

Життя  13 лютого 2019 року, 16:54 1019 ВІДЕО

За минулий рік на Закарпатті зареєстровано 1032 випадки туберкульозу. У рейтингу областей показники краю на 13 сходинці. Від хвороби минулого року померли 150 закарпатців, і кожен четвертий – житель Виноградівщини. Нові випадки та рецидиви, а їх було 848, переважно трапляються серед чоловічого населення – понад 600. Найбільше хворих – серед безробітних працездатного віку, в основному ромської національності. Серед лідерів – сільське населення.

Читайте також:  Епідемічна ситуація з туберкульозу на Закарпатті залишається напруженою, однак намічається тенденцією до зниження

З 28 випадків виявлення туберкульозу у дітей віком до 17 років: 12 хворих – це дітки до 4 років. Варто додати, із 19 дітей до 14 років третина невакциновані. Найдієвіший спосіб профілактики туберкульозу – це вакцинація. Якщо у попередні роки були перебої у постачанні БЦЖ, то у 2018 році – забезпечення було 100%. І як наслідок минулоріч у пологових відділеннях і будинках області охоплено вакцинацією майже 97 % новонароджених.

А от показник проведених проб манту у 2018 році трохи знизився. Лікарі наголошують, не треба нехтувати туберкулінодіагностикою, адже це наразі єдиний метод виявлення хвороби. Більше в сюжеті М-Студіо.

Нагадаємо, що майже 30 дітей підхопили небезпечну хворобу

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0