Історія про трьох студенток УжНУ, які зробили добру справу для університету

Життя  20 лютого 2019 року, 11:40 1523 ВІДЕО

В Ужгородському національному університеті починає роботу студентський простір, де кожен зможе знайти для себе щось цікаве. Навчатися, розвиватися і спілкуватися із однодумцями відтепер буде простіше. Адже AuraAcademica – відкрита безкоштовна платформа для індивідуальної та командної роботи студентів УжНУ.

Створення цього простору – повністю студентська ініціатива. Університет же надав приміщення, у якому наразі триває ремонт. Ініціатива розпочиналася із трьох студенток факультету іноземної філології – Ірини Микулин, Ярини Кущинець та Мирослави Попович, а також доцентки кафедри англійської філології Ірини Андрусяк.

Читайте також:  В УжНУ ініціюють створення волонтаріату

Назва AuraAcademica з латини перекладається як «студентський вільний дух». І у цьому і є символізм. Як зазначають організаторки: бути вільним духом означає бути вірним собі, впевненим у своїх силах, самодостатнім, зрілим та готовим долати життєві труднощі.

Учасники «AuraAcademica» активно розпочали роботу: брали участь у волонтерських акціях, міських та університетських заходах, організовували мовні зустрічі. Долучилися до проектів від Британської ради, пройшли відповідні навчання. Докладніше – у сюжеті.

Нагадаємо, закарпатським студентам пропонують безкоштовно навчатися у Словаччині.

Джерело: Ужінформ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0