Закарпатським студентам пропонують безкоштовно навчатися у Словаччині

Життя  13 лютого 2019 року, 09:21 1930 ВІДЕО

Вже кілька років в Україні діє програма « FreeStudent», яка надає можливість безкоштовно навчатися українським студентам в державних університетах Словаччини. На сьогодні значна кількість українців уже здобуває європейську освіту завдяки цій програмі.

Частина навіть отримує стипендію від Словаччини за успішне навчання. А більшість старшокурсників-учасників програми підпрацьовує за спеціальністю під час навчання і в період канікул.

Значну роль також відіграє знання словацької мови, адже умовою безкоштовного навчання є саме навчання мовою країни, що приймає студентів. Важливим є те, що учасники програми «FreeStudent» отримують такий мовний сертифікат.

Читайте також:  Рейтинг університетів України: УжНУ – серед найкращих, МДУ – серед найгірших

До вже існуючих популярних спеціальностей додали професії, які надзвичайно високооплачувані – це пілот і диспетчер аеропортів. Для 9-класників є можливість вступити до коледжу для навчання за спеціальністю «графічний дизайн».

За п’ять років існування програми уже близько 300 учасників отримали можливість безкоштовно навчатися за кордоном і отримати диплом європейського зразка. Більше про навчання в Європі – у сюжеті «М-студіо».

Нагадаємо, інтернет-видання «PMG.ua» раніше писало про те, як закарпатські студенти й освітяни навчаються за кордоном.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0