Життя   • 21 лютого 2019 року, 12:161692

Школярів Мукачева кожного ранку оглядатиме медичний працівник

Кожного дня школярів Мукачева чекає ранковий огляд медичними працівниками

Після виконання заходів щодо проведення профілактичних щеплень серед дитячого населення, управління освіти, молоді та спорту забезпечує виконання ст.5 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" в частині щодо відвідування закладів освіти.

З метою виявлення осіб з ознаками захворювання распіраторними інфекціями та кором і тимчасового недопущення їх до освітнього процесу, організовано проведення медичними працівниками закладів щоденного ранкового огляду учасників освітнього процесу, – інформує управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому.

Читайте також:  Заборону відтермінували: невакциновані діти ще понад місяць зможуть відвідувати заклади освіти Мукачева

При виявленні ознак захворювання на респіраторні інфекції та кір, буде забезпечено виконання планів протиепідеміологічних заходів, розроблених спільно з відділом охорони здоров’я.

До 1 квітня спільно з працівниками КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Мукачева" буде організовано проведення профілактичних щеплень дитячого населення в закладах освіти згідно графіка.

Окрім того, управління освіти, молоді та спорту відпрацьовує процедуру надання інших форм навчання для здобуття освіти дітьми, у яких відсутні профілактичні щеплення.

Раніше повідомлялось, що у Мукачеві триває кампанія з імунопрофілактики.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів