Школярів Мукачева кожного ранку оглядатиме медичний працівник

Життя  21 лютого 2019 року, 12:16 1761

Після виконання заходів щодо проведення профілактичних щеплень серед дитячого населення, управління освіти, молоді та спорту забезпечує виконання ст.5 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" в частині щодо відвідування закладів освіти.

З метою виявлення осіб з ознаками захворювання распіраторними інфекціями та кором і тимчасового недопущення їх до освітнього процесу, організовано проведення медичними працівниками закладів щоденного ранкового огляду учасників освітнього процесу, – інформує управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому.

Читайте також:  Заборону відтермінували: невакциновані діти ще понад місяць зможуть відвідувати заклади освіти Мукачева

При виявленні ознак захворювання на респіраторні інфекції та кір, буде забезпечено виконання планів протиепідеміологічних заходів, розроблених спільно з відділом охорони здоров’я.

До 1 квітня спільно з працівниками КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Мукачева" буде організовано проведення профілактичних щеплень дитячого населення в закладах освіти згідно графіка.

Окрім того, управління освіти, молоді та спорту відпрацьовує процедуру надання інших форм навчання для здобуття освіти дітьми, у яких відсутні профілактичні щеплення.

Раніше повідомлялось, що у Мукачеві триває кампанія з імунопрофілактики.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0