Життя   • 22 лютого 2019 року, 20:40795 ВІДЕО

У Тячеві невакцинованим дітям заборонять відвідувати навчальні заклади

У Тячеві дітям без щеплень заборонять відвідувати навчальні заклади

В Тячівський об’єднаній громаді невакциновані діти не зможуть відвідувати школи та дитячі садки. Таке рішення прийняли для того, щоб захистити школярів та дошкільнят від смертельно небезпечного вірусу, який вже забрав на Закарпатті два дитячих життя. Нагадаємо, минулого року на Тячівщини від ускладнень після кору померла 5-ти річна дівчинка.

Читайте також:  У Мукачеві дітям, які не отримали планову вакцинацію, заборонять відвідувати навчальні заклади

Від кору фактично лікування нема, єдиний спосіб вберегтись – вакцинуватись, на цьому не припиняють наголошувати медики. Та попри те, що ця хвороба продовжує забирати життя, деякі батьки досі відмовляються щепити свою дитину. Вакцина проти кору ефективно запобігає зараженню. І хоч одиничні випадки і трапляються, щеплені діти в легкій формі переносять хворобу.

Щоб захистити школярів та дошкільнят від смертельно небезпечного вірусу, в Тячівський об’єднаній громаді вирішили: невакциновані діти не зможуть відвідувати навчальні заклади.

Хоч рівень вакцинування в навчальних закладах приблизно на рівні 80%, цього все ж недостатньо для формування колективного імунітету, кажуть лікарі. Щепленими повинні бути як мінімум 95 % дітей. Запровадити нові правила в повній мірі планують вже з наступного навчального року.

Нагадаємо, що школярів Мукачева кожного ранку оглядатиме медичний працівник.

Джерело: М-Студіо
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів