Один раз в тиждень із Києва в Ужгород можна буде дістатись літаком

Життя  1 березня 2019 року, 08:26 6689

Авіакомпанія "Мотор Січ", починаючи з 15 березня, приступає до виконання рейсів за маршрутом Київ-Ужгород.

Відповідне повідомлення перевізник розмістив на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

Таким чином підтвердилася оприлюднена раніше інформація про те, що аеропорт Ужгород відновить роботу в середині березня.

Разом з тим, варто зазначити, що на сайті авіакомпанії Ужгород поки відсутній в розкладі польотів.

За попередньою інформацією, наразі рейси будуть виконуватися тільки один раз на тиждень – по п’ятницях. Вартість квитків буде варіюватися в межах 699-3500 гривень в один бік.

Читайте також:  Депутати просять безоплатно передати рухоме майно з балансу "Борисполя" аеропорту "Ужгород"

"Мотор Січ" розпочала виконання регулярних рейсів Київ-Ужгород в 2013 році. У 2016 році компанія переривала польоти на два місяці, потім їх відновила, але в підсумку в тому ж році аеропорт "Ужгород" припинив приймати регулярні рейси. Причиною стало те, що 16 червня 2016 року минув термін дії міжурядової угоди між Україною і Словаччиною про передачу відповідальності за забезпечення обслуговування повітряного руху та експлуатацію аеропорту "Ужгород" (аеропорт "Ужгород" розташований в безпосередній близькості до словацького кордону – для зльоту і посадки в Ужгороді літаки повинні заходити в повітряний простір Словаччини).

У середині грудня 2018 року державне підприємство обслуговування повітряного руху України "Украерорух" отримало сертифікат відповідності нормам Європейського Союзу. Сертифікат EASA засвідчує відповідність "Украероруху" нормам ЄС і є підставою для отримання прав зі словацького боку для надання послуг з обслуговування повітряного руху в частині повітряного простору Словаччини.

Нагадаємо, міністр інфраструктури розповів, коли відновиться авіасполучення між Ужгородом та Києвом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0