Закарпатці отримують сумнівні дзвінки

Життя  3 березня 2019 року, 19:00 5921 ВІДЕО

З кожним днем все більше людей користуються банківськими картками замість готівки. З одного боку, це пов’язано з виплатами зарплат і пенсій, а з іншого – з тим, що так люди намагаються убезпечити себе від крадіжки готівки з гаманця. Однак це не означає, що ви цілком захищені.

Закарпатці нерідко отримують телефонні дзвінки від шахраїв, після яких банківську картку можуть «обчистити». У таких випадках допоможуть тільки уважність і розсудливість. Банківські дані можуть підглянути на касі супермаркету, в кафе або ресторані, в магазині або в будь-якому іншому місці, де ви передаєте в чужі руки свою карту.

Читайте також:  За мукачівців "взялися" аферисти. Містянам приходять дивні повідомлення

Захиститися від крадіжки даних можна лише в тому випадку, якщо ви самостійно розраховуєтеся за допомогою терміналу. Під час зняття готівки саму карту треба тримати таким чином, щоб її номер не могла підглянути стороння людина. Якщо ви набираєте ПІН-код на терміналі, циферблат варто прикривати рукою.

За статистикою, 80% випадків шахрайства з банківськими картами відбулися через неуважність або довірливість самих власників. В середньому на кожній незаконній операції шахраї в Україні отримували в минулому році близько 2 тис. грн.

Служби безпеки банків неодноразово фіксували випадки шахрайських розсилань абонентам з приватних мобільних номерів про нібито блокування карток клієнтів. У тексті таких повідомлень шахраї пропонували зв’язатися за невідомими номерами з метою отримання персональних даних клієнтів. Більше – у сюжеті М-студіо.

Нагадаємо, в Україні з’явився новий вид шахрайства.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0