Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

В мукачівському Макарьово більшість колодязів пусті

В мукачівському Макарьово більшість колодязів пусті
У селі Макарьово, що на Мукачівщині, вже багато років людям доводиться економити. Мова іде про воду. Через географічне розташування населеного пункту 90% місцевих колодязів пусті. Великі ємності,...

У селі Макарьово, що на Мукачівщині, вже багато років людям доводиться економити. Мова іде про воду. Через географічне розташування населеного пункту 90% місцевих колодязів пусті.

ВІДЕО ДНЯ

Великі ємності, призначені для перевезення води, є у кожної другої родини. Адже питна вода тут в дефіциті, а тих кількох кубів, що привозять щотижня, вистачає хіба що на декілька днів, тому місцевим і доводиться власними силам забезпечувати себе живильною рідиною. Місцеві кажуть, з водою проблеми тут були завжди, що зумовлено географічним розташуванням села. На території Макарьова та кількох прилеглих сіл переважають поверхневі води.

В засушливий період в жодній з 8 свердловин, що є в населеному пункті, води ані краплі. Є вона лише в кількох колодязях. Пан Василь, один з тих, хто не нарікає на відсутність води у криниці. Щодня до його обійстя приходять сусіди набрати кілька відер, не відмовляє нікому. Ще один щасливчик - пан Антон, втім вода у його колодязі придатна хіба що для прання, адже його криниця зроблена з азбесту, а, як відомо, цей матеріал - накопичувач канцерогену.

Реклама

Колись азбестові колодязі були популярними. Адже їх встановлення було швидким та малозатратним. Нині будувати новий - дороге задоволення. Нестача води – проблема №1 у селі Макарьово, - каже сільський голова. Стикаються з нею 90% місцевих. Вирішити питання можливо, хоч і доволі складно. Оскільки Макарьово – село дотаційне, коштів на масштабний проект у сільської ради нема. Тож поки місцевим залишається економити воду та чекати, що незабаром ситуація зміниться на краще.

М-студіо

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно