Впав дах аварійної вежі Невицького замку

Життя  11 березня 2019 року, 10:23 2410 ФОТО

Сьогодні, 11 березня, впав дах вежі-донжону Невицького замку. Про це у соцмережі Фейсбук повідомив Павло Гомонай і оприлюднив відповідні фото. На щастя, у той момент туристів на території не було, тому ніхто не постраждав.

Зазначимо, що сьогодні на сайті Закарпатської ОДА розмістили інформацію про те, що аварійну вежу Невицького замку демонтують. А доступ туристів до замку буде тимчасово обмежено.

Читайте також:  Найвідоміші замки Закарпаття – неймовірної краси та чималої історичної цінності німі свідки історії

"Цього року за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, обласна державна адміністрація планує реалізувати проект "Розвиток інфраструктури у сфері туризму і рекреації Закарпаття шляхом реставрації пам’ятки архітектури національного значення – Невицького замку (перша черга невідкладних робіт)", – зазначили у Закарпатській ОДА. Загальна сума фінансування проекту складає 10,5 млн грн. за рахунок державного бюджету та понад 0,5 млн – за рахунок місцевого бюджету".

Передбачається, що розпорядженням Кабінету Міністрів України проект буде профінансований, як відібраний Комісією Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Найближчим часом облдержадміністрація приступає до реставраційних робіт.

Нагадаємо, телеканал "1+1" відзняв неймовірної краси відеоролик про мукачівський замок "Паланок".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0