Життя   • 14 березня 2019 року, 15:16480

На Закарпатті реалізовують важливі проекти

Завдяки Програмі «Інтегрований розвиток сільських і міських територій» на Закарпатті реалізується 9 проектів

У рамках Регіональної стратегії розвитку до 2020 року визначено чотири програми, в рамках яких передбачено реалізацію 49 проектів регіонального розвитку. За інформацією департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА, який підготував на розгляд депутатів звіт з оцінки результативності реалізації у 2018 році Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року та план заходів із її реалізації у 2018-2020 роках, – торік реалізовано 22 проекти.

Так, Програмою «Інтегрований розвиток сільських і міських територій» передбачено реалізацію 9 проектів регіонального розвитку, з яких 5 впроваджувались у 2018 році. Зокрема, проект «Створення та впровадження системи містобудівного кадастру в області» націлений на приведення містобудівної документації у відповідність до діючого законодавства. Завдяки реалізації проекту проведено закупку програмного забезпечення та сервера, також розроблено геопортал містобудівного кадастру та створено нові робочі місця.

Читайте також:  В Ужгороді говорили про розробку інфраструктурних та інвестиційних проектів

Проект «Створення умов для формування здорового населення та ефективного функціонування системи надання населенню доступної і високоякісної медичної допомоги у сільській місцевості» здійснювався за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров’я та лікарських засобів. Відтак, проведено капітальний ремонт приміщення приймального відділення Виноградівської районної лікарні, продовжуються роботи з капітального ремонту поліклінічного відділення Свалявської центральної районної лікарні, тощо.

За результатами реалізації проекту «Сприяння розвитку дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості» збільшено кількість місць у постійних дошкільних закладах сільської місцевості за рахунок реконструкції діючих дошкільних навчальних закладів та додаткового відкриття нових груп Також проведено капітальний  ремонт ЗОШ І-ІІ ст Т.Ремети площею 125,09 кв м. Станом на початок 2019 року у межах проекту здійснювалась реалізація 8 об’єктів за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Наступний проект – «Створення умов для розвитку спортивної інфраструктури у сільській місцевості» реалізовувався у 2018 році за рахунок створення мережі фізкультурно-спортивних клубів Федерацією кікбоксингу ІСКА у с. Рокосово та Велятино. Також розширено відділення мережі дитячо-юнацьких спортивних шкіл (філій) у сільській місцевості  через створення нової федерації кікбоксингу у м. Хуст та карате WKC у м. Мукачево, проведено 4 заходи щорічних багатоступеневих сільських спортивних ігор.

За результатами реалізації проекту «Фінансово-кредитна та інвестиційна підтримка субꞌєктів підприємництва» минулоріч надано фінансову допомогу 6 субꞌєктам підприємництва з 10 запланованих.

Нагадаємо, в Мукачеві працюють над створенням "Стратегії розвитку міста".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів