Наслідки приїзду Порошенка: як одна жінка розлютила все Закарпаття

Життя  16 березня 2019 року, 15:03 21161 ВІДЕО

У соцмережах другий день не вщухають суперечки навколо візиту Петра Порошенка на Закарпаття. Під час мітингу на Красному полі один із його учасників кілька разів вигукнув "Петро Олексійович, дякуємо за бідність!".

Гарант цю фразу почув і згодом відповів: "Не за бідність, а за боротьбу з бідністю". "Ви нас довели до цієї бідності", – відповів мітингувальник. У той час одна з жінок вирішила заступитися за Президента України і присоромити пенсіонера. Саме її поведінка викликала хвилю обурення у соціальних мережах.

Читайте також:  Петро Порошенко зустрівся з ужгородцями у центрі міста

Як стало відомо згодом, звати цю жінку Маша Нодь. Саме вона накинулась на пенсіонера з лайкою і намагалася присоромити чоловіка перед Гарантом.

У соцмережах впізнали жінку, яка стала на захист Порошенка

Після публікації відео, в мережі бурхливо відреагували на таку реакцію жінки, різко засудивши її випад на адресу пенсіонера. Наразі профіль жінки в соцмережі Фейсбук вже заблоковано або видалено.

Увага, на відео присутня ненормативна лексика.

Також користувачі мережі упізнали й чоловіка, котрий "дякував" президенту за бідність. Ним виявився Петро Ковчар. Чимало закарпатців стали на захист цього чоловіка.

Петро Ковчар подякував Порошенку за бідність

Нагадаємо, вчора Марина Порошенко відвідала місто над Латорицею.

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 2