Геннадій Москаль емоційно відреагував на акцію з квітами, яку провели у Виноградові

Життя  18 березня 2019 року, 15:56 6384

Дорога, на якій активісти "висадили" квіти в горщиках напередодні робочої поїздки Президента України в Закарпатську область, – це траса міжнародного значення "Берегово – Виноградів – Велика Копаня", яка пролягає в тому числі через Виноградів.

"Ця дорога перебуває на балансі Служби автомобільних доріг, яка є підрозділом Міністерства інфраструктури й належить Кабінету міністрів України, – заявляє Геннадій Москаль. – Ні обласна державна адміністрація, ні Президент України не мають до неї жодного відношення. До речі, ми неодноразово вказували на офіційних сайтах список доріг, за які відповідає ОДА, а за які Служба автодоріг".

Читайте також:  У Виноградові оригінально підготувалися до приїзду Петра Порошенка

Очільник Закарпатської ОДА зазначив: "Якщо у активістів є бажання звернути увагу на катастрофічний стан дороги й таким чином зробити щось для її ремонту, їм варто поїхати в Київ і "висадити" квіти напроти Мінінфраструктури. Ми навіть готові замовити їм для цього автобус. Бо вийшло так, що своєю акцією, яку підхопили центральні російські телеканали, вони тільки підлили води на млин російської пропаганди, а для ремонту дороги не зробили абсолютно нічого".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 2