Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 300 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 700+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 300+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 18 800+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Лаявся, погрожував і виштовхав із залу: мукачівський журналіст розповів про ганебну поведінку в. о. Мукачівської РДА

Лаявся, погрожував і виштовхав із залу: мукачівський журналіст розповів про ганебну поведінку в. о. Мукачівської РДА

Лаявся, погрожував і виштовхав із залу: мукачівський журналіст розповів про ганебну поведінку в. о. Мукачівської РДА

Мукачівський журналіст та активіст Сергій Носалюк розповів у соцмережі, що з ним трапилося вчора під час наради за участі в. о. Мукачівської РДА Іллі Токаря.

ВІДЕО ДНЯ

"Вранці я отримав редакційне завдання від свого шефа, редактора видання "Наша справа", депутата Мукачівської міської ради Юрія Кравчука, про інформаційне висвітлення наради за участю в.о. голови РДА, яка була запланована на 9-ту годину і повинна була проходити у великому залі будівлі Мукачівської районної ради", – зазначив Сергій Носалюк. 

"Я прибув на місце завчасно, о 8 годині 50 хвилин", – зазначив журналіст. Акредитація на цей захід, за словами Носалюка, не була потрібна. "Тоді я увійшов до зали, де вже зібрались керівники структурних підрозділів РДА та керівники різноманітних держустанов району, – зазначив Сергій Носалюк. – Всього було біля 40 присутніх. Також я помітив знімальну групу "М-Студіо".

Реклама
Лаявся, погрожував і виштовхав із залу: мукачівський журналіст розповів про ганебну поведінку в. о. Мукачівської РДА – 01

Мукачівець зайняв місце у другому ряді поруч із колегами. "За дві хвилини 9-та, до зали увійшов Ілля Токар і направився прямо в наш бік зі словами "Що тут роблять сторонні?" Виявилось, що він мав на увазі саме мене. Він підійшов впритул до мене і нахилившись сказав, щоб я вийшов", – запевняє журналіст.

Реклама
Читайте також:
Хто і як вбив Михайла Токаря: річниця трагедії, яка забрала життя авторитета Геші

За словами Сергія Носалюка, він повідомив Іллі Токарю, що представляє ЗМІ. "На це в.о. голови Мукачівської РДА сказав, що "зараз мене викине звідси". Коли я зрозумів, що в мій бік почали лунати погрози, я намагався увімкнути камеру щоб задокументувати злочин посадовця, – розповідає Сергій Носалюк. – Посадовець не дав мені цього зробити, вхопивши мене за руку, і додав, що "зараз мене уриє", "наб’є мені морду". Він не шепотів! Він говорив голосно, абсолютно не соромлячись того, що його чує понад 40 присутніх".

Як зазначає Сергій Носалюк, крім в.о. голови РДА до нього також підійшов керівник апарату РДА Олександр Чекан, які почали виштовхувати журналіста із залу. "Я зрозумів, що ці двоє чиновників прямо на місці, в сесійній залі Мукачівської райради, готові до фізичної розправи наді мною, а тому не став чекати втілення їхніх злочинних намірів і самостійно вийшов. Вже за дверима викликав поліцію. Наразі, я подав заяву до поліції. Враховуючи особу, яку я звинувачую у вчиненні злочину, я роблю висновок про реальну загрозу моєму життю та здоров’ю.", – підсумував журналіст.

Реклама

Нагадаємо, Мукачівській РДА представили нового виконуючого обов‘язки голови Мукачівської районної державної адміністрації 23 листопада минулого року. Ним став Ілля Токар. Його попередник Сергій Гайдай пішов займатися науковою діяльністю на кілька місяців.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно