"Та ти ся спорзнив?": закарпатський гуморист оприлюднив кумедне відео про піст

Життя  25 березня 2019 року, 11:12 16248 ВІДЕО

Закарпатський гуморист Володимир Гончарук 24 березня оприлюднив нове кумедне відео про закохану пару із Іршавського району Діму та Владку. Нагадаємо, про парочку дізналося все Закарпаття після того, як дівчина емоційно вела в соцмережі Інстаграм пряму трансляцію і сварила коханого за зовнішній вигляд.

Цього разу Володимир Гончарук поєднав у відео актуальні теми – піст та вибори. Звісно, не обійшлося і без стилю Діми. "На носі вибори і кандидати готуються на повну, але закарпатці настільки набожні люди, що суворо дотримуються передпасхального посту, – зазначив гуморист. – Тим часом в одній родині на Іршавщині тривають баталії – Владка та Діма намагаються бути місцевими Цезарями – тримати піст, не їсти зайвого і паралельно вести передвиборчу кампанію".

Читайте також:  "Дімо, я тя так глибоко закопаю, що тя археологи не найдуть", – продовження популярної історії про закохану пару із Закарпаття

Нове відео у соцмережах уже переглянули десятки тисяч закарпатців. Отож пропонуємо подивитися колоритне третє відео про Владку і Діму, яке називається "Лакомний кандидат".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0