Життя   • 26 березня 2019 року, 07:42446

У Мукачівському кооперативному торговельно-економічному коледжі завершила роботу школа "Обери професію"

У Мукачівському кооперативному торговельно-економічному коледжі завершила роботу школа "Обери професію"

Вже більше 10 років на базі Мукачівського кооперативного торговельно-економічного коледжу успішно функціонують підготовчі курси – школа «Обери професію», де проводяться навчальні заняття для майбутніх абітурієнтів, випускників 9-их класів. У цьому році вдало завершили підготовку школярі не тільки Мукачева та району, а й вступники зі Свалявщини, Воловеччини, Іршавщини, Берегівщини, Виноградівщини.

Цикл занять включав посилене вивчення дисциплін «Українська мова» та «Математика». Підсумкове заняття передбачало проведення тестування на зразок вступних іспитів. Слухачі підготовчих курсів продемонстрували хороший рівень знань, що вкотре підтвердило ефективність та високу якість роботи педагогічного колективу з майбутніми вступниками, – йдеться у повідомленні інформаційного відділу МКТЕК.

Читайте також:  Студенти МКТЕК презентували результати практики

Окрім занять абітурієнти були учасниками бізнес-школи, де випробували себе у ролі майбутніх підприємців, пропонували креативні ідеї щодо створення інфраструктури міста. Елементи тренінгу допомогли визначити якості, якими повинен володіти майбутній керівник.

Із задоволенням школярі взяли участь у майстер-класі з оформлення пряників. Солодкі смаколики припали до душі учасникам заходу й, сподіваємось, залишаться  приємним спогадом про коледж.

Хоч школа «Обери професію» завершила свою роботу, але це – лише «початок кінця». З 1 травня Мукачівський кооперативний запрошує всіх бажаючих випускників 9-их класів області пройти дистанційне тестування, що буде розміщене на сайті коледжу, й випробувати свої знання з української мови та математики. Абітурієнти, які покажуть відмінний результат та підтвердять його під час складання вступних іспитів, отримають спеціальний бонус від закладу вищої освіти.

Раніше видання розповідало про святкування 100-річчя коледжу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів