Життя   • 28 березня 2019 року, 20:52801 ВІДЕО

Лілія Гриневич зустрілася із закарпатськими школярами

Лілія Гриневич 28 березня зустрілася із закарпатськими школярами

67% випускників шкіл з мовами викладання нацменшин – це угорські та румунські – на Закарпатті не склали минулого року ЗНО з української мови. З обговорення цієї проблеми відбулася прес-конференція Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич спільно з представниками організації Go Clobal та вчителів у Великодобронській школі.

Аби допомогти школярам підготуватися до ЗНО з української мови в Україні запроваджено проект «БомбеЗНО». Пілотний проект стартував 2 тижні тому в двох областях – Закарпатській та Чернівецькій і охопив 400 старшокласників. 44 педагоги провели чотириденне навчання. Половину з них працювали на базі шкіл Ужгородського, Берегівського та Виноградівського районів краю.

Читайте також:  Лілія Гриневич завітала на Закарпаття і розповіла про дворівневе ЗНО

50 тисяч євро виділено на організацію мовних таборів. Загалом на проект імплементації української мови на 3 роки передбачено 2 мільйони євро. Це європейські кошти, які вдалося залучити за сприяння фінського фонду. До 2023 року триватиме перехідний період у реформуванні системи освіти, у тому числі й у школах з мовами нацменшин. Більше – у сюжеті М-студіо.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів