Українці дізнають результати Національного екзит-полу – 2019 одразу після закриття дільниць

Життя  31 березня 2019 року, 15:11 1272

Робота інтерв’юерів, які працюють для "Національного екзит-полу – 2019" у день виборів, проходить у нормальному режимі. Про це повідомила директор фонду "Демократичні ініціативи імені" Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна під час прес-конференції в Києві, передає кореспондент УНН.

Директор фонду Ірина Бекешкіна зазначила, що наразі опитування проходить нормально.

"Поки що політ проходить нормально. Нормально працюють наші інтерв’юери", – вказала Бекешкіна.

Читайте також:  Вибори на Закарпатті: онлайн-марафон

Вона наголосила, що екзит-пол відбувається за підтримки міжнародних донорів і здійснюється абсолютно відкрито.

"Від отримання даних екзит-полу нас розділяє 6 годин", – зазначив прес-секретар фонду "Демократичні ініціативи імені" Ілька Кучеріва Юрій Горбань.

За словами представника фонду Тетяни Песковської, інтерв’юери розпочали опитування вже о 8:30 на дільницях по Україні, на закордонних виборчих дільницях вони не працюють, як і у лікарнях, військових частинах, в’язницях, а також не спостерігають за ходом голосування виборців удома (загалом це 6,2% неохоплених екзит-полом виборців).

За її словами, о 20:00 стануть відомі результати голосування станом на 14:00, о 23:00 організатори екзит-полу повідомлять дані – більш точні – на 18:00.

Додамо, екзит-пол – соціологічне опитування виборців на виході з виборчих дільниць.

Вибори Президента України проходять в неділю, 31 березня 2019 року. Виборчі дільниці відкрились о 8:00 та закриються о 20:00.

Наразі в Україні проголосували вже близько 5 млн виборців, або 16,63%, по всій країні, активніше за все – у Запорізькій області, найнижча активність в Закарпатській області.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0