Цього місяця в Україні очікують сильні магнітні бурі

Життя  2 квітня 2019 року, 14:31 1011

Найсильніші магнітні бурі в Україні очікуються 1, 7, 18, 12 і 20 квітня. Експерти зазначають, що цього місяця буде від 2 до 4 сильних магнітних бурь. У квітні сонячна активність буде не дуже інтенсивною, тому магнітних бур буде не так багато, як в минулому місяці. Березень був дуже насичений збуреннями магнітної сфери.

Що таке магнітні бурі

Магнітні бурі – це коливання в магнітному полі Землі, які відбуваються під впливом сонячної активності, а саме сонячного вітру і спалахів на Сонці.

Читайте також:  Що зміниться в Україні з 1 квітня

Під час потужних сонячних спалахів відбувається величезний викид позитивно заряджених частинок, які поширюються по всьому космічному простору. Вони можуть досягати Землі.

Коли будуть магнітні бурі у квітні

Згідно з прогнозом, 12 квітня очікується магнітне збудження близьке по силі до магнітної бурі першого рівня. 1, 7, 18, і 20 квітня будуть незначні коливання. Але прогноз складений лише до 29 квітня.

Чи впливають магнітні бурі на людей

Про вплив магнітних бур на людей точаться суперечки, прихильники вважать, що вони вливають на серце та судини. А також на стан нервової системи, зумовлюючи розвиток тривожних станів.

 

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0