Вартість проведення дебатів на НСК "Олімпійський" поки неможливо визначити

Життя  5 квітня 2019 року, 13:16 631

До НСК "Олімпійський" наразі не надходило жодного офіційного звернення щодо проведення дебатів на стадіоні між кандидатами у президенти Петром Порошенком та Володимиром Зеленським. Стадіон готовий повести такі дебати, але оцінити їх вартість поки неможливо.

Заступник гендиректора НСК "Олімпійський" Віктор Анісімов під час прес-конференції на стадіоні сказав, що наразі до спорткомплексу не надходили звернення ні від Суспільного, яке має провести дебати, ні від ЦВК. Визначити вартість проведення дебатів на стадіоні поки неможливо, бо є багато складових, які визначають кінцеву ціну.

Читайте також:  Фейсбук "гудить" через можливі дебати між Порошенком і Зеленським: думки із соцмережі

"Вартість визначити неможливо, тому що на наразі немає технічного завдання, що потрібно для того, щоб належним чином провести дебати. Але разом із тим, НСК "Олімпійський" має всі технічні можливості для того, щоб провести дебати, якщо буде прийнято рішення на вищому рівні. Представники ЦВК, Суспільного телебачення та штабів кандидатів у президенти мають назвати вимоги для проведення дебатів: технічна підтримка, охорона та наявність глядачів", – сказав Анісімов.

Представник спорткомплексу уточнив, що НСК "Олімпійський" залишається аполітичним. Заявку про проведення дебатів на стадіоні потрібно подати хоча б за два дні до дебатів, тобто до 17 квітня. Проте, 19 квітня стадіон буде вільний.

Нагадаємо, сьогодні вранці обидва кандидати на пост Президента України здали аналізи. Петро Порошенко – на НСК "Олімпійський", а Володимир Зеленський – у клініці "Eurolab" в Києві. 

також зазначимо, що вже відомі перші результати аналізу крові Петра Порошенка на вміст алкоголю та наркотиків.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0