На Мукачівщині вогнеборці отримали від швейцарських колег пожежно-рятувальний автомобіль

Життя  10 квітня 2019 року, 15:25 921 ФОТО

Черговим пожежним автомобілем, на базі Iveco Magirus, поповнився автотранспортний парк церковної добровільної пожежної команди села Дерцен Мукачівського району. Така подія стала можливою за сприяння громади реформаторської церкви та вогнеборців-добровольців міста Горн (Швейцарія).

Вручити ключі від спецзасобу керівнику пожежної команди Миколі Жуковському та провести спеціальні тренування по використанню обладнання для місцевих рятувальників приїхало семеро швейцарських фахівців на чолі з президентом пожежної служби кантону Тюргау (Швейцарія) Ральфом Гієром.

Сьогодні, 10 квітня, з іноземними колегами зустрілися й заступники керівника оперативно-рятувальної служби області Володимир Ціцей та Ярослав Бабяк. Представники ДСНС подякували іноземним гостям за надану допомогу й висловили сподівання на подальшу співпрацю між добровільними пожежними формуваннями країн-партнерів.

Читайте також:  Дерценські вогнеборці-добровольці провели масштабні тренування з колегами зі Швейцарії

Як зауважив під час зустрічі перший заступник начальника Управління ДСНС в області Володимир Ціцей, на відміну від європейських країн, де добровільні пожежні команди функціонують у кожній громаді, в Україні цей напрямок лише почав розвиватися.

Дерценська пожежна команда може стати своєрідним прикладом для інших громад Закарпатської області у плані забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та оперативного реагування на надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру.

Довідково. Пожежний автомобіль 1995 р.в. на базі Iveco Magirus вивозить 3200 л. води та 300 л. піноутворювача. Він також обладнаний генератором на 380-220 v, гідравлічним інструментом тощо.

Нагадаємо, міжгірські вогнеборці вчилися гасити пожежу на місцевому лісокомбінаті.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0