Європарламент ухвалив нові правила видачі віз для Шенгенської зони

Життя  18 квітня 2019 року, 12:32 810

Європарламент підтримав пропозиції Єврокомісії щодо запровадження нових правил видачі віз для короткотермінового перебування громадян третіх країн у Шенгенській зоні.

Про це повідомляється на сайті Єврокомісії.

“Нові правила полегшать туризм, торгівлю і бізнес, а також поліпшать наші стандарти безпеки, щоб виявляти тих, хто становить загрозу або не має права на в’їзд до ЄС. Вони також допоможуть поліпшити співпрацю з країнами, що не входять в ЄС, після повернення і реадмісію нелегальних мігрантів”, – повідомив комісар з питань внутрішніх справ, міграції та громадянства Дімітріс Аврамопулос.

Читайте також:  Чехії бракує працівників. Країна хоче подвоїти кількість заробітчан з України

Нові правила включають:

  • Мандрівники зможуть подавати свої заявки за 6 місяців до планованої поїздки (9 місяців для моряків) замість поточних 3 місяців. Там, де це можливо, вони також можуть заповнювати і підписувати свої заявки в електронному вигляді. Неповнолітні у віці від 6 до 18 років можуть бути звільнені від плати за візу.
  • Мандрівники з позитивною історією віз можуть отримувати багаторазові візи і поступово збільшувати термін дії від 1 року до максимум 5 років.
  • Плату за візу збільшено з 60 до 80 євро.

Читайте також:  Робота за кордоном для українців по безвізу. Як працювати в Польщі та Чехії по біометричному паспорту?

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0