Велика середа: що треба та що не варто сьогодні робити

Життя  24 квітня 2019 року, 14:09 2291

Велика середа – третій день Страсного тижня, який служить підготовкою до одного з найважливіших свят у році – Великодня. У цей день християни повинні згадувати рішення Іуди зрадити свого вчителя Ісуса Христа за 30 срібняків. Також згадується грішниця, яка, омивши сльозами і помазавши дорогоцінним миром ноги Христа, підготувала Його таким чином до поховання.

Люди намагаються в цей день читати Євангеліє і більше молитися, згадуючи про Бога. Зранку і ввечері в усіх храмах буде спеціальне богослужіння, яке рекомендується відвідати. Звичайно, потрібно молитися і просити благословення собі і своїм близьким, просити прощення за все, що ви могли зробити поганого. Вважається, що у Страсний тиждень Бог вас простить і допоможе.

Читайте також:  Страви на Великдень. Що приготувати та як прикрасити паску?

У Велику середу прийнято виносити з хати сміття, купувати всі необхідні інгредієнти для фарбування яєць, приготування пасок тощо. 

Велика середа: що варто та що не можна робити

У цей день заборонено рубати дрова, шити, плести і вишивати. Хоча робота по дому поки ще дозволена. Саме тому люди у Велику середу намагаються закінчити всі справи, пов’язані з приготуванням до Великодня.

Також прийнято купувати всі необхідні продукти для приготування страв до Великодня. Але, щоб починати готувати щось, краще почекати Чистого четверга. Також приводять у порядок всі штори і килими. Їх потрібно вимити, висушити і повернути на місце, щоб зустрічати свято у повній чистоті.

 

Джерело: znaj.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0