"Ревізор" побував в одній із студій краси Мукачева: як пройшла перевірка та чи залишили відзнаку

Життя  25 квітня 2019 року, 11:29 33742 ФОТО

Вчора, 24 квітня, на Закарпатті знімали відому програму "Ревізор". Знімальна група на чолі з новим ревізором Юлією Панковою відвідали Ужгород та Мукачево. У місті над Латорицею відомий ресторан "Графський двір" отримав відзнаку "Ревізора". Однак журналісти Нового каналу інспектували на лише цей заклад.

Як стало відомо інтернет-виданню "PMG.ua", Юлія Панкова разом із командою побували у студії краси "Propaganda", що знаходиться в центрі Мукачева. Прийшли вони наобід у розпал робочого дня напередодні Великодня, коли в кожному салоні міста кипить робота.

Читайте також:  Один із найкращих ресторанів Мукачева став ганьбою міста

Зазначимо, що у цій студії краси візажисти зробили креативний макіяж одній із журналісток програми Олені Філоновій, який, до слова, їй сподобався. Тож роботою майстрів візажу Юлія Панкова була задоволена. Крім того, серед плюсів відмітила дезинфекцію інструментів, які у своїй роботі використовують візажисти.

Однак, перевіряючи робочі місця та інстументи перукарів, Юлія Панкова знайшла декілька недоліків, через які вона не змогла віддати відзнаку "Ревізора" студії краси "Propaganda". Також ведуча не побачила санітарні книжки всіх працівників студії краси. Кількох санітарних книг не було.

Журналістам інтернет-видання "PMG.ua" вдалося поспілкуватися із власницею студії краси "Propaganda". Дар’я Олексин розповіла: рада, що в її студію завітав "Ревізор". "Я вдячна команді "Ревізора", що вони обрали нашу студію краси для перевірки. Я, як керівник, побачила наші недоліки, які ми обов’язково виправимо, – зазначила Дар’я Олексин. – Це для мене і для  команди хороший досвід. Усі недоліки ми виправимо і чекатимемо на "Ревізора" знову. Крім того, я готова поїхати на "Страсті за ревізором" і відстоювати нашу відзнаку. Довести, що ми її варті".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0