Завтра запрацює новий тимчасовий пункт пропуску

Життя  30 квітня 2019 року, 15:56 1493

У середу, 1 травня, на околиці села Лубня Великоберезнянського району запрацює пішохідний пункт пропуску між Україною й Польщею в межах Закарпатської області та Підкарпатського воєводства.

Подія пов’язана з 15-ю річницею вступу Польщі в Євросоюз, а «Лубня – Волосате» вже тривалий час розглядається як найбільш перспективна точка для функціонування повноцінного КПП, який має стати першим на українсько-польському кордоні в межах Закарпатської області.

Читайте також:  Відомо, скільки коштуватиме оформлення закордонних паспортів та ID-карт

Тимчасовий пункт пропуску працюватиме з 1 по 5 травня з 8 до 20 год. Перетин кордону здійснюватиметься за Шенгенськими візами або біометричними паспортами. Урочисті заходи з нагоди відкриття КПП почнуться 1 травня о 10 год на українському боці за участі керівництва Закарпатської області, Підкарпатського воєводства та маршалека Сейму Польщі Марека Кухчинського.

Як зазначили у прес-службі Закарпатської ОДА, у програмі передбачена демонстрація туристично-рекреаційного потенціалу Закарпаття, виставка-продаж сувенірної продукції, відвідання музею старожитностей, дегустація страв місцевої кухні тощо.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0