НПП "Синевир" бідкається на вседозволеність джиперів

Життя  2 травня 2019 року, 16:07 920

Початок туристичного сезону в національному природному парку «Синевир» на травневі свята ознаменувався не лише хорошим відпочинком для багатьох мандрівників, але й надокучливістю любителів джипінгу. Вони на своїх джипах, мотоциклах, квадрациклах рухалися колонами не лише дорогами загального користування.

Екстремали прямували у ліс, на полонини чи інші ділянки, нехтуючи забороною. Нагадаємо, що зараз триває сезон тиші. У цей період відбувається масове розмноження диких тварин", – йдеться у повідомленні національного природного парку "Синевир".

Читайте також:  На Міжгірщині функціонує реабілітаційний центр для диких птахів

"Своїми діями джипери завдають шкоди довкіллю, а також приватним ділянкам місцевих жителів. Водночас екстремали не реагують на зауваження служби державної охорони ПЗФ НПП «Синевир» і поліції, демонструючи вседозволеність. Такі дії є кричущим порушенням Закону України", – додають у відомстві.

Постановою Кабінету Міністрів України від 24 липня 2013 р. №541 «Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд» передбачено штрафи.

Національний парк «Синевир» попереджає про неприпустимість порушення законодавства, що стосується природно-заповідного фонду. Парк проводить заходи з недопущення дій, які можуть зашкодити природі.

Як раніше писало "PMG.ua", до реабілітаційного центру "Синевир" привезли 5 ведмедів: у одного з них зламана щелепа.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0