В Ужгороді дитяча залізниця відкриє літній сезон. Усі рейси завтра безкоштовні

Життя  3 травня 2019 року, 17:57 1080

У суботу, 4 травня, в Ужгороді вже вчетверте після багаторічної перерви відновить роботу Закарпатська дитяча залізниця, яка працюватиме до кінця літа. Привітати юних залізничників о 10:30 прийдуть їхні наставники, керівники області і міста.

Традиційно, як зазначили у прес-службі Закарпатської ОДА, рейси у перший день роботи вузькоколійки для дітей і їхніх батьків будуть безкоштовними. Зазначимо, що дитячу вузькоколійку в Ужгороді почали будувати 1945-го року, а запрацювала вона в 1947-му. З тих пір у літній сезон залізниця діяла без перерви 62 роки.

Читайте також:  Дитячі табори України. Куди відправити дитину на відпочинок

У 2009-му через брак фінансування її закрили. Лише через сім років, у 2016-му, до 25-річчя проголошення Незалежності України завдяки Геннадію Москалю та тодішньому керівнику Львівської дирекції «Укрзалізниці» Івану Грунику дитяча вузькоколійка відновила роботу.

Закарпатська дитяча залізниця в Ужгороді – найкоротша в Україні, довжина її колії – 1,2 км. Однак для ужгородців та закарпатців вузькоколійка на березі Ужа є одним із символів обласного центру.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0