Директор аеропорту "Ужгород" прокоментував призупинення рейсів до Києва та Львова

Життя  6 травня 2019 року, 20:58 1272

Керівник Ужгородського летовища Руслан Лііс у соцмережі "Фейсбук" прокоментував інформацію щодо призупинення роботи аеропорта обласного центру Закарпаття.

"Сьогодні окремими регіональними ЗМІ активно розповсюджується інформація про те, що наче б то з 17 травня п.р. авіакомпанія «Мотор Січ» припиняє регулярні польоти до аеропорту «Ужгород». 

Читайте також:  Міністр інфраструктури Омелян каже, що "закарпатська зрада" скасовується

Офіційно повідомляю, що викладена інформація не відповідає дійсності, є абсолютно маніпулятивною і спрямована на дескредитацію процесу переговорів між Закарпатською обласною радою, аеропортом та АТ «Мотор Січ» щодо збільшення інтенсивності рейсів їх оптимізації та приведення графіку польотів за маршрутом Ужгород-Київ-Ужгород до потреб та побажань потенційних пасажирів. Після узгодження всіх формальностей, очікується виконання авіарейсу нарешті уже за зручним графіком за маршрутом Ужгород-Київ-Ужгород, з регулярністю 5 разів на тиждень.

Закарпатською обласною радою та керівництвом ЗОКП «Міжнародний аеропорт «Ужгород» постійно вживаються заходи щодо покращення функціонування регулярного сполучення до столиці, а також продовжуються переговори щодо виконання до нашого аеропорту чартерних авіаційних перевезень до популярних курортів світу.

До слова, наразі в Державіаслужбі України на погодженні перебуває міжурядова угода між Словаччиною та Україною, яка невдовзі зробить польоти до аеродрому Ужгород більш доступними для інших авіакомпаній.

Наш аеропорт та колектив працює та надалі працюватиме на благо України та жителів Закарпаття", – написав Руслан Лііс.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0