Чеські вчителі приїхали на Закарпаття

Життя  7 травня 2019 року, 11:13 560 ФОТОФАКТ

Делегація вчителів із чеської Височини перебуває цими днями на Закарпатті. Вчора педагоги після візиту до ужгородської ЗОШ №3, де як другу іноземну вивчають чеську мову, мали зустріч у міській раді із заступником міського голови Ужгорода Олександром Білаком.

«Нам приємно, що співпраця між нашими навчальними закладами продовжується, розвивається і співпраця між містами, зокрема вже наступного місяця їхатимемо у місто-побратим Їглаву. Ми маємо хороші традиції, які позитивно впливають на розвиток наших дітей, молоді. Хочеться, щоб і надалі співпраця у всіх сферах, у всіх напрямках створювала хороші умови для розвитку нашої молоді. Це найголовніше наше завдання», – відзначив Олександр Білак.

Читайте також:  Вчителька з Мукачева перемогла у ІІ турі конкурсу "Учитель року–2019"

Чеські гості зі свого боку подякували за можливість відвідати не тільки заклади освіти, а й побувати у міській раді, поспілкуватися. Минулого року ужгородські вчителі відвідали Чехію, зараз чеські педагоги з візитом у нас. Гості з Чеської Республіки відзначили хорошу співпрацю між українськими містами і зауважили, що було би добре, аби більше закарпатських шкіл знаходило собі партнерів на Височині.

В Ужгородській міськраді зустріли делегацію з чеської Височини

У рамках візиту делегація Височини в Ужгороді познайомиться з визначними місцями обласного центру Закарпаття, побуває ще у ЗОШ №4 зі словацькою мовою навчання, відвідають гості також Мукачево та Колочаву.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0