В Ужгороді відзначили 90 років з часу створення руху Ротарі на Закарпатті

Життя  8 травня 2019 року, 14:58 923 ВІДЕО

В Ужгороді відзначили 90 років з часу створення Ротарі на Закарпатті та 25-ту річницю відновлення клубу. Рух тут починався коли місто входило до складу Чехословаччини, а у 1994 році Ротарі-клуб «Ужгород» відродив служіння суспільсву.

Урочистості розпочалися ротарійською ходою з площі Театральної у супроводі оркестру музичного коледжу та колективу мажореток коледжу культури і мистецтв. До святкування ювілеїв долучились представники Ротарі клубів з різних міст України, Угорщини, Румунії, Словаччини, Словенії, Польщі, Македонії та Болгарії.

Читайте також:  Знаний мукачівець відзначатиме ювілей: святкуватимуть усім містом

Поряд з будівлею міської ради відбулось урочисте погашення поштових марок, конвертів та листівок, виготовлених до ювілейної дати Ротарі клубу Ужгорода. Такої продукції виготовлено не більше трьохсот екземплярів, тож вони мають значну філателістичну цінність. Відтак, учасники клубу з сім’ями створили спільне фото у Ротарі-парку та продовжили урочисту ходу набережними Ужгорода.

У Боздоському парку, на честь відзначення 90-річчя Ротарійського руху в Україні, закладено платанову алею. Тут вже висаджено більше 50 дерев. Їх кількість найближчим часом зросте до знакових 90. Поряд з алеєю відкрито пам’ятний монумент, присвячений ювілею руху Ротарі, який розвивається та поповнюється новими клубами. Більше – у сюжеті.

Нагадаємо, Мукачево відзначатиме Дні міста. Оприлюднено програму святкувань.

Джерело: Ужінформ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0