Смертельна інфекція збирає життя закарпатців. Уже померло 4 осіб

Життя  19 травня 2019 року, 08:35 27881 ВІДЕО

Кожну третю неділю травня в Україні та світі відзначають всесвітній День пам’яті померлих від СНІДу. Лікарі називають інфекцію одну з найбільших епідемій світу.

На Закарпатті один із найнижчих показників захворюваності, але це не применшує проблему – люди дуже безвідповідально ставляться до свого здоров’я у плані діагностики.

Щодня у світі на СНІД інфікуються близько 12 тисяч людей, а кожної секунди від вірусу помирає одна людина. Лікарі називають СНІД епідемією, яку буде важко зупинити, якщо люди не припинять безвідповідально ставитися до власного здоров’я. Перш за все йдеться про діагностику та прийом ліків під час антиретровірусної терапії.

Читайте також:  Майже 30 дітей підхопили небезпечну хворобу

На Закарпатті фіксують початкову стадію епідемії СНІДу, але відсоток нових випадків зростає. Торік лікарі протестували 73,5 тисяч осіб, з яких у 179-ти результат виявився позитивним. Померло від СНІДу – 11 осіб.

За цей рік діагноз встановлено у 48 осіб, 4 – померли. Пройти тестування на СНІД кожен може в кабінетах сімейного лікаря та в закладах охорони здоров’я. Більше – у сюжеті "М-студіо".

Нагадаємо, небезпечна інфекція атакує закарпатців.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0