Паводкова хвиля обвалила міст через Латорицю. Люди позбавлені автомобільного сполучення

Життя  23 травня 2019 року, 10:07 2086 ФОТО

Внаслідок різкого підняття води у верхів’ях річки Латориці паводкова хвиля обвалила бетонний міст у високогірному селі Котельниця Воловецького району.

"Цей міст уже був пошкоджений під час паводка в грудні 2017 року, – повідомляє в.о.голови ОДА Ярослав Галас. – На протилежному березі села знаходиться 64 житлові будинки, в яких мешкає близько 250 людей. Об’їзду немає, люди зараз фактично позбавлені автомобільного сполучення, хоч і можуть переходити з берега на берег по кладці".

Читайте також:  Рівень води у басейні річки Уж перевищив історичний максимум 1988 року: влада заговорила про надзвичайну ситуацію

Міст збудований на початку 80-тих років і знаходиться на балансі Облавтодору. Після попереднього пошкодження будівництво нового мосту включили в перелік об’єктів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Уже зроблена проектно-кошторисна документація, оголошений і проведений тендер на будівництво, є переможець.

На цей рік для будівництва мосту в ДФРР закладені 5 мільйонів гривень плюс 500 тисяч гривень співфінансування з обласного бюджету. "Однак кошти хоч і закладені в державному бюджеті, поки що не виділені, і коли будуть виділені – невідомо. Для можливості організації тимчасової переправи в Котельницю направлені автодорожні служби", – зазначили у прес-службі Закарпатської ОДА.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0