У Воловецькому районі відновили автомобільне сполучення через зруйнований паводком міст

Життя  30 травня 2019 року, 14:50 1075 ФОТО

У середу, 29 травня, ремонтники зробили тимчасове автомобільне сполучення через зруйнований паводком міст у селі Котельниця (Воловецький район). "Міст був зруйнований поводковою хвилею минулого вівторка, у результаті частина села (шість десятків будинків, у яких проживає близько 250 людей) залишилася без автомобільного сполучення, – повідомляє в.о.голови ОДА Ярослав Галас. – На першочергові ремонтні роботи були виділені кошти з обласного бюджету, тому вже сьогодні проїзд, хоч і тимчасовий, але забезпечений".

У прес-службі Закарпатської ОДА переконують, що будівництво нового мосту в Котельниці розпочнеться, як тільки надійдуть кошти з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).

Читайте також:  Трагедія у Воловці: помічник Зеленського переконаний, що відповідати за те, що сталося, мають представники школи

Нагадуємо, що міст через р. Латориця в с. Котельниця був пошкоджений ще минулим паводком у грудні 2017 року. Після цього розроблена проектно-кошторисна документація, оголошений і проведений тендер на будівництво нового мосту. На цей рік для реалізації проекту в ДФРР закладені 5 мільйонів гривень із необхідних 10,8 мільйонів.

У понеділок у ході робочої поїздки на Закарпаття помічник Президента України Андрій Єрмак пообіцяв сприяння у виділенні повного обсягу фінансування для будівництва мосту ще в цьому році.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0