Мукачівський кооперативний отримав ліцензію на підготовку бакалаврів

Життя  5 червня 2019 року, 08:28 2638

29 травня Міністерство освіти й науки України прийняло позитивне рішення про надання Мукачівському кооперативному торговельно-економічному коледжу ліцензії на підготовку бакалаврів за спеціальністю Підприємництво, торгівля та біржова діяльність. Значимість її для Закарпаття вагома, бо саме ця спеціальність дозволяє стати фахівцем, який зможе реалізувати себе у сфері бізнесу.  

Перші студенти освітнього ступеня «бакалавр» почнуть свою підготовку вже з вересня 2019 року. Це випускники коледжу, які цьогоріч отримають диплом молодшого спеціаліста й матимуть змогу здобути повну вищу освіту в рідному виші. Навчання триватиме 2 роки за скороченою програмою підготовки.

Читайте також:  У МКТЕК проведено Дні Європи

 

Кадрове забезпечення для даної спеціальності в коледжі вже сформоване, окреслені перспективи  в удосконаленні наукової діяльності, а навчальний процес носитиме практико-орієнтований характер.

Сьогодні для досягнення професійних висот Мукачівський кооперативний торговельно-економічний коледж ставить чітку мету, натхненно працює і впевнено робить крок у майбутнє.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0