Життя   • 12 червня 2019 року, 16:393309

У Мукачеві всиновлять малюка, якого покинула мати

У Мукачеві всиновлять малюка, якого нещодавно покинула рідна мати

На черговому засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради прийняли рішення "Про реєстрацію народження та влаштування дитини", яке дозволить врятувати маленького хлопчика, який перші місяці свого життя провів в лікарняному закладі: зареєструвати його народження; виготовити для нього документи; надати статус, який дозволить забезпечити соціальний захист та безкоштовне утримання в обласному будинку дитини.

Читайте також:  Впродовж року у Мукачеві всиновили 9 дітей

"Враховуючи незаплановані вагітності, безвідповідальність окремих дорослих за долю тих, яким вони самі надали життя, розміщення на території міста пологового будинку та обласної дитячої лікарні, подібні рішення приймаються не вперше, – зазначили у Службі у справах дітей. – У кожному випадку працівники цієї структури вживають все можливедля того, щоб залишена батьками дитина не переходила із закладу в заклад, а одразу влаштовувалась до сімейного оточення".

Одна з кандидаток, яка перебуває на обліку служби, вже виявила бажання усиновити малюка, створити для нього справжню родину і стати нехай не рідною по крові, але люблячою, турботливою і просто справжньою мамою.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів