У Мукачеві всиновлять малюка, якого покинула мати

Життя  12 червня 2019 року, 16:39 4577

На черговому засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради прийняли рішення "Про реєстрацію народження та влаштування дитини", яке дозволить врятувати маленького хлопчика, який перші місяці свого життя провів в лікарняному закладі: зареєструвати його народження; виготовити для нього документи; надати статус, який дозволить забезпечити соціальний захист та безкоштовне утримання в обласному будинку дитини.

Читайте також:  Впродовж року у Мукачеві всиновили 9 дітей

"Враховуючи незаплановані вагітності, безвідповідальність окремих дорослих за долю тих, яким вони самі надали життя, розміщення на території міста пологового будинку та обласної дитячої лікарні, подібні рішення приймаються не вперше, – зазначили у Службі у справах дітей. – У кожному випадку працівники цієї структури вживають все можливедля того, щоб залишена батьками дитина не переходила із закладу в заклад, а одразу влаштовувалась до сімейного оточення".

Одна з кандидаток, яка перебуває на обліку служби, вже виявила бажання усиновити малюка, створити для нього справжню родину і стати нехай не рідною по крові, але люблячою, турботливою і просто справжньою мамою.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0